czwartek, 12 kwietnia 2012

Internet stop. Czytamy!

Dziś naszło mnie na zakupy. Tym razem wyjątkowo moim celem nie były ciuchowe sieciówki ani lumpeksy. Miałam ogromną ochotę na wizytę w Empiku. Skończyła się ona dla mnie bardzo szczęśliwie.

Wybrałam lekturę o możliwie najgorszym tytule. Za to zawartość jest niesamowita. W tym przypadku powiedzenie: "nie oceniaj książki po okładce" doskonale się sprawdza.


Tu spis treści:

Opis z okładki:

Przewodnik skrojony na twoją miarę! Podpowiemy ci, jakimi kryteriami się kierować przy zakupie ubrań.  Sporządzimy wspólnie z tobą listę niezbędnych zakupów! A zaczniemy od ustalenia, który z 48 typów sylwetki opracowanych przez Bayou posiadasz i do której z 48 PRZYMIERZALNI powinnaś się udać. W każdej z nich znajdziesz cenne rady na temat ubrań i dodatków,  wskazówki, co wybierać, by wyglądać naprawdę atrakcyjnie! Strategia podkreślania zalet twojej figury i umiejętnego tuszowania mankamentów zagwarantuje doskonały wygląd, niezależnie od sylwetki, w każdej sytuacji. 

Wszystko rozpisane jak dla małego dziecka i największego laika. Do tego opatrzone milionem ilustracji. Mam zamiar dokładnie przeczytać, przyswoić, zapamiętać i dzielić się zdobytą wiedzą! 
Książka kosztowała 38 zł. 


Do tego zwiedziłam dział z gazetami i do pooglądania kupiłam InStyle. Nie bardzo jest co czytać, ale obrazki są ładne. 

Obowiązkowo weszłam też do River Island i dowiedziałam się, że śladami H&M oni też wydają swoją darmową gazetkę. Dużo pięknych obrazków, ale jest też co poczytać:

Znalazł się tu nawet wrocławski akcent!! Das Lokal <3.


Na koniec dodam tylko, że zaczęły się sezonowe wyprzedaże. Mnie zaciekawiły zwłaszcza te w Aldo. Buty przecenione nawet o 350 zł. Ja pewnie na coś się skuszę. 

6 komentarzy:

 1. Ile kosztowała ta książka? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkom mówię tak. Gazetom - wielkie NIE:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie muszę zobaczyć tą gazetkę River Island ;) Uwielbiam Twój kanał na YT ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy będzie jakiś post poświęcony książce? :)

  OdpowiedzUsuń